TheTanCo Esinduskauplus Eestis

The Tan Co.

The Tan Co. Isepruunistav vaht on parim viis loomuliku päevitusjume saavutamiseks – vegan-sertifitseeritud – ei ole katsetatud loomade peal – parabeenivaba – alkoholivaba – aroomivaba!

Kui palju me oleme pidanud vaeva nägema selleks, et saavutada täiuslik suvepäevitus! Äsja puhkuselt saabununa ei jõua me ära imetleda oma kaunist pruuni jumet. Oh, kuidas me soovime, et see ka säiliks! Kellel nutti jagub, see teeb natuke sohki ja kasutab nüüd The Tan Co.’d. Juba enne suve algust laseme oma nahal naudinguga pruuniks saada, ilma et meil tarvitseks seejuures lasta end kahjustada päikesega kaasnevast UV-kiirgusest. Isegi pärast suve lõppu on The Tan Co meile abiks – sedakorda pruuni jume säilitamiseks.

The Tan Co. ainulaadsed vahud on vastuseks solaariumivastase hoiakuga tulevaste säravate tähtede jaoks. Naha enne aege vananemine on meie puhul täiesti välistatud. The Tan Co. kingib meie loomuliku päevitusjume, mida me muidu igapäevaselt üritame jumestuskreemi ja puudri abil saavutada.

The Tan Co. vahud on vegan-sertifitseeritud, ilma parabeenita, aroomideta ja alkoholita ning muudavad naha ühtlaselt pruuniks. Lisaks sisaldab toode looduslikku DHA-d, mis tuleb kasuks nii teie kui keskkonna heaolu seisukohalt. The Tan Co. vahud tagavad ka 48 tundi kestva niisutuse.

Scroll to Top
LIITU JA SAA -10% SOODUSKOOD
Liitu The Tan Co uudiskirja listiga ning saa esimesena teada meie allahindlustest ja super pakkumistest! Boonusena kingime Sulle kupongi, millega saad esimeselt ostult -10%!
    LIITUN JA SOOVIN SOODUSKUPONGI