Blogi

Uus lemmik ilumaailmas

The Tan Co. isepruunistavad vahud

Ei ole kahtlustki, et kaunis jume ja kerge päevitus muudavad meid kaunimaks, annavad terve välimuse ja peidavad pisemad iluvead.

Esimeste päikesekiirte paistel tükivad ligi mõtted pikkadest päevadest rannas ja kuldpruunist suvejumest. Kui aga õues on veel külmakraadid ning bikiinide väel peesitamisest võib vaid und näha, tasub talviselt kahvatu jume turgutamiseks proovida hoopis isepruunistavaid vahte.

WOW toimetusele on juba ammu silma jäänud paljukiidetud ja  nahasõbralik The Tan Co. tootevalik. Tooted on vegan-sertifitseeritud ja ei ole kasutatud loomade peal, lisaks on nad parabeeni- ja aroomivabad.

The Tan Co. vahud muudavad naha ühtlaselt ja kiirelt pruuniks ning kuldne ja kaunis jume on garanteeritud. Lisaks kõigele, kallid naised, naha enneaegne vananemine nende toodetega on välistatud. Pruunistusvahud tagavad naha 48 tundi kestva niisutuse. Me pole seda veel ühegi teise pruunistustoote juures märganud.  Mis saab veel parem olla?

 

The Tan Co. brändijuht

ANNE-LY VÄLI

Annab vastused levinud küsimustele, mis tekivad nii algajatel koduspäevitajatel, kes põhjamaises päikeses veel leevendust ei leia kui ka neil kogenud päevitajatel, kes vahuga soojamaareisilt saadud jumet rõhutada tahavad.

Kuidas olla kindel, et päevitus jääb ühtlane?

„Kõigepealt võiks õrna koorijaga terve keha üle käia, et nahk päevituseks ette valmistada. Samuti võiks kreemitada keha kõige kuivemaid kohti – küünarnukid, põlved – et neil olev kuiv nahk päevitades liialt tumedaks ei muutuks. Ühtlase jume saavutamiseks soovitab Anne-Ly alustada vahu pealekandmist jalgadest, liikudes ülespoole kuni õlgade ja kaelapiirkonnani, jättes näo viimaseks.

Kuidas naha eest enne ja pärast vahu pealekandmist hoolitseda?

Ühtlase päevituse jaoks on oluline, et nahk oleks niisutatud ja pehme – seda on eriti lihtne saavutada, kui sinu isepruunistav vaht ongi juba ka kehakreemi eest.

Kas näol ja kehal on vaja kasutada erinevaid tooteid?

The Tan Co. isepruunistavad vahud sobivad kasutamiseks nii näole, kui ka kehale. Tooted tagavad 48 tunnise niisutuse.

Pruunistavad tooted on nahale ohutud ning sobivad kasutamiseks ka neile, kel on päikese käes või solaariumis päevitamine vastunäidustatud.

Ostukorv
Logi sisse

Pole veel klient?

Start typing to see products you are looking for.
WANT COUPON
Subscribe now to get free discount coupon code. Don't miss out!
    SUBSCRIBE
    I agree with the term and condition